Rury stalowe demontażowe

Niska cena, duży wybór, dobra jakość – te słowa najlepiej oddają główne cechy naszej oferty. Proponujemy przede wszystkim rury stalowe używane z demontażu oraz upłynnień. Pozyskane w ten sposób produkty poddajemy procesowi oczyszczenia, a następnie konserwujemy. Dzięki temu nadają się do ponownego użycia, przy czym spełniają bardzo dobrze swoje funkcje. Są jednak tańsze od nowych wyrobów i stanowią bardzo dobrą alternatywę dla drogich wyrobów stalowych, w szczególności w miejscach, gdzie konieczne jest duże zużycie rur.

Proponowane przez nas rury stalowe używane znajdują szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane:

  • przy konstrukcja ramowych budynków,
  • w budowie konstrukcji mostów i balustrad,
  • przy montażu instalacji transportujących media (lotne i ciekłe),
  • jako słupy, maszty.

Zajmujemy się również spawaniem rur. Spawy wykonane metodą MIG w osłonie gazu gwarantują wysoką jakość spoiny. W razie potrzeby szlifujemy spoiny do uzyskania gładkiej powierzchni. Biorąc pod uwagę wskazówki naszych kontrahentów docinamy rury na wymagane wymiary i wykonujemy prace ślusarsko-spawalnicze np: dopasowanie kryz, dennice, wytwarzamy rury dwudzielne, wykonujemy proste konstrukcje stalowe. Za wszystkie te dodatkowe usługi odpowiedzialny jest zespół wykwalifikowanych i uprawnionych fachowców. Proponujemy także rury demontażowe przeciskowe – przeznaczone do zastosowania przy technologii bezodkrywkowej. Rury przewiertowe i osłonowe mają cięższe ścianki i mogą służyć do otwartych wykopów.

Co proponujemy? - Skup i sprzedaż rur

Nasza oferta obejmuje rury stalowe używane demontażowe oraz z upłynnień w wielu różnych wymiarach. Prowadzimy skup, a produkty pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się również skupem złomu. W naszym asortymencie dostępne są wyroby wykonane na bazie m.in. stali R35 o przeznaczeniu szczególnym. Jest to stal z domieszką węgla i manganu o dobrych właściwościach plastycznych. Proponujemy powstałe z niej rury ogólnego przeznaczenia oraz modele tzw. bez szwu.

Przykladowe wymiary rur:

Ikona Google+