Ukosowanie rur stalowych

Zajmujemy się sprzedażą oraz skupem używanych rur stalowych. W związku z tym posiadamy wszelkie zezwolenia na wytwarzanie, magazynowanie oraz zbieranie odpadów. Ponadto w ofercie posiadamy również nowe atestowane rury. Wszystkie używane produkty w ofercie podlegają procesowi ukosowania. Na czym polega ukosowanie? Jest to prostopadłe do osi zfazowanie pod kątem 30° krawędzi, która powstaje po jej demontażu. Dzięki temu procesowi jej wygląd staje się o wiele bardziej estetyczny. Ogromnym atutem jest w tym przypadku również niezwykle solidne łączenie spawem dwóch elementów, które jest mechaniznie bardziej wytrzymałe. Wysoka wytrzymałość jest niezbędna w trakcie wykonywania spawów przy przeciskach.

Uzgadniamy techniczne warunki wykonania ukosowanie z klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie w stu procentach sprostać jego oczekiwaniom oraz dopasować produkt pod względem jego właściwości mechanicznych oraz przeznaczenia. Swoją ofertę kierujemy również do firm złomiarskich zajmującym się demontażem. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z efektami tego procesu. Prezentujemy przykłady przed i po procesu ukosowania.

 

Nierówna krawedź po demontażu. Widok po demontazu. Realizacja ukosowania stalowej rury używanej. Rura osłonowa po ukosowanie pod kątem 30 stopni.

Zapraszamy do współpracy!

Ikona Google+