Skup i sprzedaż rur P.W. Marcin Ławicki

Skup rur stalowych, osłonowych

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się handlem używanych konstrukcji stalowych, które poddawane są regeneracji. Wśród wielu usług świadczonych przez naszą firmę znajduje się również skup rur stalowych. Zapewniamy szybki czas realizacji usługi, jak również atrakcyjne warunki współpracy.

Najczęściej przyjmujemy rury stalowe pochodzące z demontażu lub upłynnień. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto po wykonaniu prac budowlanych czy inwestycji posiada niepotrzebne rury stalowe. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a ustalimy wspólny termin i przyjedziemy do Ciebie, aby odebrać konkretne materiały. Jest to rozwiązanie zarówno ekonomiczne (za oddanie tego typu konstrukcji proponujemy atrakcyjne ceny), jak również ekologiczne (w naszych rękach metal będzie mógł być dalej wykorzystywany).

W ramach naszego skupu przyjmujemy wszystkie rury:

Niewątpliwym atutem proponowanych przez naszą firmę usług jest również fakt, że w razie potrzeb dojeżdżamy do klienta własnym transportem, co znacznie zwiększa komfort naszych klientów. Specjalistyczny sprzęt i pojazdy, z których korzystamy pozwala nam na idealne dopasowanie usług do potrzeb zleceniodawcy.

Posiadmy pozwolenia na skup, odzysk, składowanie i transport odpadów stalowych. Prowadzimy ewidencję, wystawiamy i przyjmujemy karty odpadu. Nasz numer rejestrowy w BDO (Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) to 000068125.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zajmujemy się również skupem rur z demontażu. Zapraszamy do kontaktu!

Stalowe rury Składowanie rur Skup rur Nasz asortyment
P.W. Marcin Ławicki, Brzeźno 16a, 87-162 Lubicz, tel. kom. +48 601 63 37 08, tel/fax: +48 56 678 43 10