P.W. Marcin Ławicki

Transport

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i dystrybucją rur stalowych ale również krajowym transportem ciężarowym. Posiadmy również koncesję na krajowy transport odpadów. Ofeujemy również możliwość przeładunku na naszym placu w okolicach węzła A1 Turzno. Nasz wielofunkcyjny plac pełni także funkcję magazynową. Teren jest w pełni monitorowany, oświetlony oraz chroniony. Zajmujemy się zleconymi przeładunkami. Istnieje możliwość najmu czasowego części placu. Do naszej dyspozycji pozostaje rozbudowana flota pojazdów oraz maszyn umożliwiających przeładunek, dostosowanych do różnych warunków zamówienia:

Dysponujemy specjalnie przystosowanym utwardzonym placem magazynowo-przeładowawczym o powierzchni 1,5 ha, zlokalizowanym przy DK nr 15, 500 metrów od wjazdu na autostradę A1 przy węźle Turzno. Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do rozmaitych wymogów klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była jak najbardziej korzystna, zarówno pod względem warunków finansowych, jak i sprawności oraz terminowości transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszej floty transportowej.

Ciężarówka służąca do transportu. Ładowarka teleskopowa w trakcie załadunku rur osłonowych. Załudnek rur stalowych za pomocą dźwigu. Wyspecjalizowana ładowarka teleskopowa do rur.
P.W. Marcin Ławicki, Brzeźno 16a, 87-162 Lubicz, tel. kom. +48 601 63 37 08, tel/fax: +48 56 678 43 10