P.W. Marcin Ławicki

Ukosowanie rur stalowych

Zajmujemy się sprzedażą oraz skupem używanych rur stalowych. W związku z tym posiadamy wszelkie zezwolenia na wytwarzanie, magazynowanie oraz zbieranie odpadów. Ponadto w ofercie posiadamy również nowe atestowane rury. Wszystkie używane produkty w ofercie podlegają procesowi ukosowania. Na czym polega ukosowanie? Jest to prostopadłe do osi zfazowanie pod kątem 30° krawędzi, która powstaje po jej demontażu. Dzięki temu procesowi jej wygląd staje się o wiele bardziej estetyczny. Ogromnym atutem jest w tym przypadku również niezwykle solidne łączenie spawem dwóch elementów, które jest mechaniznie bardziej wytrzymałe. Wysoka wytrzymałość jest niezbędna w trakcie wykonywania spawów przy przeciskach.

Uzgadniamy techniczne warunki wykonania ukosowanie z klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie w stu procentach sprostać jego oczekiwaniom oraz dopasować produkt pod względem jego właściwości mechanicznych oraz przeznaczenia. Swoją ofertę kierujemy również do firm złomiarskich zajmującym się demontażem. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Poniżej zapraszamy do zapoznania się z efektami tego procesu. Prezentujemy przykłady przed i po procesu ukosowania.

Nierówna krawedź po demontażu. Widok po demontazu. Realizacja ukosowania stalowej rury używanej. Rura osłonowa po ukosowanie pod kątem 30 stopni.

Zapraszamy do współpracy!

P.W. Marcin Ławicki, Brzeźno 16a, 87-162 Lubicz, tel. kom. +48 601 63 37 08, tel/fax: +48 56 678 43 10